Vyberte si dieťa k nielen krásny nábytok

Vyberte si dieťa k nielen krásny nábytok, ale tiež stabilný, pevný a funkčné, a čo je najdôležitejšie, trezor, bez zbytočných uhly, aby sa dieťa nebolí sám. Pre deti je ideálny modulárny nábytok vyrobený z prírodných materiálov.

Postieľka by nemala stáť v prievane alebo v blízkosti batérie detský nábytok, nemal by byť vystavený slnečnému žiareniu alebo elektrickým svetlom. Odporúča sa pripojiť k postieľke zastávky na dieťa náhodou padol v noci.

mebel22

Dieťa by nemalo byť veľa hračiek – dieťa stratil záujem o väčšinu z nich, a oni zase do koša.

Bez ohľadu na dobu nevyhnutnú pri izbovej dvakrát týždenne sa mokré čistenie.

Je vhodné nepoužívať ohrievače, as horí kyslík detský. Je lepšie dať fľašu horúcej vody na lôžko dieťa.

Optimálna teplota 20 stupňov a vlhkosť vzduchu je menšia ako 40%. V vykurovacej sezóne vlhkosť v byte nedosahuje ani 20% a to aj cez otvorené okno. Z tohto dôvodu je žiaduce, aby si kúpiť zvlhčovače, a v prípade, že dieťa má alergiu, potom zvlhčovače čistič a ionizátora vzduchu.

Rozhodli ste sa zariadiť izbu pre svoju dcéru? Samozrejme nábytok, že dievčatin miestnosť by mala byť odlišná od chlapcovho izby. Ako vytvoriť miestnosť “snov” pre ich dieťa? Po prvé, poďme malý návrhár bude ponúkať svoje vlastné nápady. Napríklad, opýtajte sa svojho dieťaťa nakresliť miestnosť, kde chcel žiť. S najväčšou pravdepodobnosťou, dievčatá maľoval v miestnosti budú dominovať farbe ružovej, čipky a ďalšie atribúty prebudení ženskosti. Avšak, tam sú dievčatá, ktoré snívajú o izbovej štarte. Preto, aby nedošlo k pasce detský nábytok, sledujte náš rád: Požiadajte dieťa, o svojich snoch a nádejou. Avšak, existuje niekoľko krokov, ktoré prinesú vám umožní vytvoriť priestor pre “skutočné” dievča.

Krok 1. opustiť miesto rozprávku. Detské návrhári zavolať rodičov opustiť miesto fantázie v spálni pre dievčatá. Nechajte svoje dieťa neobmedzuje len na fantázii, a až potom ich umiestniť do rodinného rozpočtu. Napríklad, môže dievča v kočiari alebo na posteľ, ktorá by bola ako bábika domu (s oknami a police na hračky) sníva o posteľ. V každom prípade, budete môcť dovoliť svoje dieťa posteľ s nebesami s klimatizáciou – “. Ako princezná,” dcéra dostať posteľ

Krok 2: Zakúpte si miestnosť nie je jednoduchá lampa a malý luster. Nechaj to byť zdobené multi-farebné prívesky, ružovej a oranžovej sklo. Pridať do nej niekoľko malých svietidlá zo skla so vzormi.

Krok 3. Pattern izbu pre dievča s pomocou zrkadla nábytok. Pre dievčatá všetkých vekových kategórií sa bude blížiť zrkadlo viac. Malý fashionista zoznámil s ich spôsob pohľadu do zrkadla, a pre dospievajúce dievčatá stačí zrkadlo na podlahu – vyskúšať na oblečenie. Zrkadlo môže byť rámec, podľa ktorého pani miestnosti budú môcť prekĺznuť obrázky, krásne obrázky a pohľadnice.

Krok 4. Vyberte tapetu s jasnými kvetinovými vzormi detský nábytok. Tiež vhodné motýle – oni vytvorí mimoriadne ľahké a snové nálady v miestnosti.

Krok 5: Usporiadať miestnosti svetlé mäkké vankúše. To bude dať priestor útulné a skončil vzhľad.

Krok 6. zavesiť na nástenné maľby alebo fotografie vo svetle vnútri. V oknách zavesiť záclony v ľahkom tóne. Na závesy môžu sami pripojiť postavy motýľov – sú predávané v šijacích obchodoch. No, v prípade, že posteľ budú tiež obsiahnuté v tóne závese.