Priestor pre dieťa – na veľmi zvláštne miesto

Priestor pre dieťa – na veľmi zvláštne miesto. Tu jeho svet a svet patrí len jemu. Detská izba je multifunkčný: je to miesto na spanie, pre hry, pre splnenie hostí na súkromie. Ako urobiť detskej izby, ktorý mala rada dieťa, bol pohodlný a útulný, a atmosféra miestnosti prispelo k harmonickému rozvoju dieťaťa?
Tipy pre dokončovacie a zdobenie detskej izby:

kt502

Detská izba je veľmi dôležité používať šetrné k životnému prostrediu a prírodných materiálov. Ak chcete lepšie využívať steny papierové tapety. Ale olejové farby a umývateľné lepšie využitie v iných miestnostiach.

Sex by mal byť teplý, a nie klzké. Good laminát. Ak chcete, aby ležal na podlahe koberec, potom dať prednosť základni juty alebo latexu s zdriemnuť prírodných vlákien. Sú ľahko sa čistí, a čo je najdôležitejšie, nie sú horľavé.

Textílie používané pri výzdobe miestnosti musí prejsť vzduch, oslobodený od škodlivých látok a nepodporujú horenie.

Miestnosť musí byť dostatočne ľahký – najmenej tri zdroje svetla, ktorý sa nachádza na rôznych úrovniach, jeden z nich bude mať detskú postieľku a jeden pri stole.

Premýšľajte o tom, čo oddeliť izbu. Predškoláci pridelené dve zóny: spanie a hranie hier. A škola pridal ešte ďalšie dva: oblasť štúdií a rekreácie.

Farebná schéma je veľmi dôležité v detskej izbe. Preferujem posteľ tóny – svetlo odtiene žltej, zelenej, modrej alebo ružovej. A bohaté a pestré farby – použitie v malých priestoroch interiéri.

V izbe je dieťa staršie ako 3 roky, odborníci odporúčajú, aby zavesiť zrkadlo a nástenné hodiny.

V ideálnom prípade, v detskej izbe je miesto pre športové kútik – rebriny, laná brvno.
Nábytok pre detské izby:

Kúpte minimálny súbor nábytku: stôl a stoličky, posteľ, komoda a políc rack. Ak je plocha umožňuje, pridajte polohovacie kreslo v obývacej priestoru.