Krok za krokom k Zbierame Detský nábytok

Rovnako ako sa deti učia chodiť jeden krok v čase, výberu najlepší detský nábytok pre deti spálne sa najlepšie vykonáva krok za krokom.

Začnite u Dokončiť

Pre Najjednoduchšia cesta výberu detský nábytok najlepším prvým krokom, aby ich posledný. To znamená, zistiť, čo bude vaša požadovaný konečný výsledok. Aký je váš cieľ pre túto detský nábytok? Čo sa snažíte dosiahnuť v nábytku nákupy?

Je váš hlavný cieľ:

Skladovanie
Štúdia priestor
Play / spoločenská miestnosť / relaxačný priestor
posteľ
alebo niektorú ich kombináciu?
Hľadáte spôsob, ako nahradiť osobitného kusu Detský nábytok už máte, pridať kus, ktorý je chýba, alebo dať svojim deťom nábytok do spálne a kompletné generálna oprava? Je vašou prioritou cena, pohodlie, vzhľad alebo kvalita?

Potom sa spýtajte sa sami seba, koľko peňazí chcete minúť na tomto Detská izba zdobenie podniku. Ak máte niekoľko detského nábytku položky, ktoré chcete kúpiť, napríklad, je dobré vedieť, váš celkový rozpočet projektu, takže, keď nemáte náhodou záver utrácať to všetko na jednu položku.

Tieto odpovede na otázky ako prvá bude mať vaše detský nábytok nákupné dobrodružstvo off na pravú nohu.

Kritický krok: Meranie

Čas sa dostať von na meter a ceruzku a papier a začať merať priestoru. Posledná vec, ktorú chcem, je, aby tráviť veľa času hľadaním detského nábytku je len uvedomiť, že “nemôže ani zvoliť kúsok, pretože neviete, ako veľký (alebo malé), musíte to byť.

Zmerajte nielen rozmery obvodu a výšku stropu miestnosti, ale meranie veľkosti a umiestnení okien a dverí príliš (a to zahŕňa dvere do šatníka). Kreslenie sami jednoduchú mapu miestnosti malá nápoveda. Týmto spôsobom, keď vezmete do úvahy umiestnenie detských nábytkových dielcov uvažujete kúpe presne viete,

kde to bude (a nebude) fit, rovnako ako či alebo nie to spôsobí, že všetky prekážky, dverí, okien, alebo iných trvalých svietidiel.

Vyberte si tému

Jednoducho povedané, vyberanie vašich detský nábytok je všetko koordinovať s témou vám zjednocujúci zameranie pre všetky elementy tohto priestoru. A vyzdvihnutie tému, ktoré vzrušuje a inšpiruje predstavivosť vášho dieťaťa bude im nekonečné potešenie a hrdosť vo svojom osobnom priestore.

Najjednoduchším riešením

Teraz, keď ste konečne pripravení začať nakupovať, začať s lôžkom. V prípade, že izba nemá ešte jeden, potom detská posteľ – banaby.sk je kľúčovým prvkom, okolo ktorého všetky ostatné prvky v miestnosti, môže spadnúť na miesto.

Navyše, ak hľadáte pre skladovanie, štúdium, Prehrávanie / spoločenská miestnosť / relaxačným priestorom a posteľ príliš potom je tu jednoduchý, jediný kus detského nábytku ste si mohli kúpiť To by ACCOMPLISH všetkých vyššie uvedených potrieb a viac – vlastný motív lôžku ,

Vlastnú tému lôžka môžu byť postavené s možnosťou jednej prístelky alebo dva. Môžu mať herný priestor a štúdie priestorov hotela. Môžu mať postavené v regálov, zásuviek, skrine a iné úložné prvky. A môžu to všetko v jednom, robustných a trvanlivých zariadení.

Okrem toho môžete mať túto tému pre viacúčelové vlastné navrhnutý posteľ, ktorá apelovať na najkrajších záujmy a želania vášho dieťaťa.

Joann Prostriedky navrhuje vlastnú tému postele, ktoré sú multi-účel kusov detského nábytku, ktorý zahŕňa ukladanie, prehrávanie priestor, študijné priestor a viac do jedného zjednocujúceho vrchol. Nielen, že vlastné téma lôžok na sladký sen detských interiérov (http://www.sweetdreambed.com) vám ušetrí veľa miesta sa snaží, aby sa zmestili veľa menších jednotlivých komponentov nábytku do spálne, detský, ale to vám ušetrí veľa času a peniaze na samostatný detský nábytkových prvkov strávil rovnako.